NAVŠTIVTE NÁS NA FACEBOOKU

email: lsvcelka@gmail.com
Mgr. Jana Volfová – hlavní pedagog
Vystudovala Pedagogickou fakultu Ostravské Univerzity obor Učitelství 1. stupně. Patnáct let strávila na mateřské dovolené. Působila jako animátorka v Azylovém domě pro matky s dětmi, učitelka angličtiny na Středním odborném učilišti a učitelka všeho možného na Základní škole Salvátor. Absolvovala ZdrSem (týdenní intenzivní zážitkový kurz první pomoci), kurz Respektovat a být respektován, kurzy Dramatické výchovy, jazykový kurz a stáž ve Scarborough, UK a k tomu všemu je ještě lyžařskou instruktorkou.

Odmalička má hluboký vztah k přírodě, léta jezdila na letní tábory, zpočátku jako účastník, později jako oddílová vedoucí. Je jí blízký dětský pohled na svět, jisté „božství“ v dítěti, o které je třeba citlivě pečovat a rozvíjet jej.
Jan Kolář
Je studentem třetího ročníku oboru rekreologie na pedagogické fakultě Ostravské Univerzity. Při studiu vysoké školy pracuje v lesní mateřské školce zejména kvůli lásce k dětem a přírodě a také kladnému vztahu k alternativní pedagogice a výchově k samostatnosti, takzvané nevýchově.

Co se týče zkušeností, mohl si již v rámci studia vyzkoušet organizaci dětského dne v Bohušově, práci vychovatele na škole v přírodě v hotelu Srdce Beskyd v Čeladné, pořádání teambuildingových programů či tvorbě nízkých lanových překážek a pomoci s organizací na adaptačním kurzu pro první stupeň.

Mezi jeho koníčky patří cestování zejména stopem, s čímž je spojena obliba pří objevování nepoznaného, stavění se překážkám a poznávání nových lidí, kultur, jazyků, zvyků. Dále miluje veškerý sport a outdoorové aktivity. Neopovrhne ani knihou převážně s duchovní, alternativní a naučnou tématikou.


Gabriela Dorňáková
-absolventka kurzu Chůva pro děti do základní povinné školní docházky - rekvalifikace MPSV
-zkušenosti s hlídáním dětí
-zkušenosti s vedením táborů pro děti
-absolventka kurzu pracovník v sociálních službách
- 6 let pracovala jako instruktor sociální péče (se zdravotně postiženou mládeží)
- mezi mé zájmy patří turistika a pobyty v přírodě, zdravá kuchyně, tvořivá činnost, objevování a rozvíjení alternativního přístupu k životu